KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15396298
nr 1539 6298
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, 1956, porträtt. Olja på pannå, 38x32 cm, yttermått inklusive ram: 49x41 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 8 maj 2023
kl 18:11:35
100 kr
350 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)